O Trion Tensid AB

TRION TENSID – JASNÁ VOĽBA

Ak máte problémy s odstraňovaním graffiti náterov, čistením fasády, alebo s iným znečistením rôznych povrchov, sme pre Vás jasnou voľbou. Spoločnosť TRION Tensid AB zo švédska je uznávaným pomocníkom na riešenie problémov s rôznymi znečisteniami, ktorý má:

  • najlepšie a najnovšie riešenia šetrné k životnému prostrediu, ktoré zvládnu aj tie najnáročnejšie čistenia a poskytnú maximálnu ochranu.

O TRION TENSID

Trion Tensid AB vyrába vysoko účinnú čistiacu chémiu. Spoločnosť začala pôsobiť v roku 1983 s výrobou čistiacej chémie na priemyselné čistenie. Od začiatku vyvíjali produkty vlastnou technológiou, čo znamená veľkú flexibilitu. Vďaka ich nápadom a produktom postupne rozšírili spoluprácu s inými výrobcami a technológia spoločnosti Trion Tensid je dnes už známa na celom svete. Od začiatku vyvíjal riešenia na mieru, veľké aj malé.

Trion Tensid AB má dlhoročné skúsenosti s čistením fasád, odstraňovaním náterov a odstraňovaním graffiti  náterov. Už v roku 1985 vyvinuli AGS (Anti-Graffiti System), ktorý je dnes ich najväčšou produktovou skupinou.